Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rregullat e Forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
BuJaa
Admin
BuJaa

Numri i postimeve : 113
Join date : 13/12/2008
Age : 27
Location : n'SG-Team

Rregullat e Forumit Empty
MesazhTitulli: Rregullat e Forumit   Rregullat e Forumit Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 8:48 am

Ndalohen Te Gjitha Fyerjet Në Forum.
Ndalohen Kyqjet Me Nick Ofendues ose Provokues.
Ndalohen Sharjet Dhe Fjalet e Ndytura.
Ndalohen Postimet Në Vendet Jo Përkatëse Ndaj Temës
Ndalohen Reklamimet e Web Faqeve Ne Signature/Firme Dhe Ne Avatar
Ndalohen Bisedimet Ne Forum Si Lloj Chati Bisedoni Vetëm Per Titullin e Temes.

ANTARET QE NUK I RESPEKTOJN KETO RREGULLA DO TE MARRIN VEREJTJE
2 VEREJTJE = BANNED !!


Respekt : Staffi i sG-Team . . .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://wWw.sG-Team.Tk
 
Rregullat e Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rregullat e forumit)-
Kërce tek: